Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARANLIK ODA GÖRMEK

28.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen suçu bilmeden iyilik yapmak
Pansiyonda oda arkadaşımla yan oda arkadaşım onların bilmediği benim memleketimde gece hiç bir lamba yanmıyor polisten kaçıyorlar sokakta bana denk geliyorlar. Pasajın orda tam, içindede benim arkadaşımın stüdyosu var bunları oraya saklamayı düşünüyorum,pasaja giriyorum aşşağa iniyorum kepenkleri kapatmışlar ışık sızıyor alttan,anlıyorumki bunlar içerde kimyasal madde içiyor.Ses yapmamaya çalışıp üste çıkıyorum ne alakaysa annemle babamın yatak odasına giriyorum onlar uyuyor. buralar zifiri karanlık
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşlarınız sembol ama yine çevrenizden birilerini temsil ediyorlar. yasal olmayan bazı işler yapan birileri sizden yardım isteyecek. Memleketinizdeki bağlantılarınızı kullanarak onlara yardımcı olabileceğinizi düşüneceksiniz, aklınıza çeşitli fikirler gelecek. Ancak hiç biri uygulanabilir değil. Belki ailenizden yardım isteyebilirsiniz ama bunun da bir sonucu olmayacak, biliyor olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA