Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARANLIĞA YÖNELMEK

17.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Jelen
Kendime bakiyorum.bir dugunde halaydayim.hafif sola donuk gulumsuyorum.sanki kendi derimdem bir elbise giymisim.tum hatlarim ve kaburga kemiklerim belli.kabus gibi.kendimi seyrederken suurumu kaybedip tam bayilacakken baktigim meger benim bir resmimmis.ve resmi onumde duran beyaz masanin ustune atiyorum.masanin kenarinda oturan yengemin onune geliyor.başı egik hafif alayci gulumsedi.her yer beyaz.ilerde annem ayakta bana bakiyor.hesap soran bir tavrim var.sonra sagimda duran karanliga yoneldim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bünyenizi zayıflatacak ne yapıyorsunuz? Rejim yapan biri için bu rüya kendini tehlikeye atmayı temsil eder mesela. Resim, hayaldir. Hayal ettiğiniz şey sizi sağlıksız ve mutsuz yapabilir. Yengeniz yanlış yolda olduğunuzun farkında, belki de size söz geçiremiyordur. Karanlığa yönelmeniz de seçimlerdeki yanlışlığın işaretidir. Bu rüya bir uyarı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA