Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARAIBAHAR YEMEK

17.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Neslihan
Rüyamda eşimle,eşimin kısa süre önce işine son verilen şirkete,şirketin arabasıyla gidiyoruz şirketin merdivenleri, demirden dar ve dikti çıkıyoruz içeride ekmekler var adamlar, bize fazla ilgi göstermiyorlar eşim birileri ile görüşüyor ben bir tane ekmek alıyorum o,demir merdivenden iniyorum ekmek,kabarık değildi basıktı eşimde iniyor yanıma geliyor bakıyorum şirketten bir bayan yanımıza geliyor bize gidelim benim kuşlarım var hem sesini dinlersiniz evimi boya yapıyorum evimi görūrsünüz size, yemek hazırlarım diyor gidiyoruz kızın abisi ve babası bizle ilgilenmiyor bize masaya yemek koyuyorlar masada karnıbahar yemeği varmış abisi yiyor bizde yiyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu şirketten bir ödeme alacaksınız. Beklediğinizden az ama idare eder. Alana kadar ki süreç sıkıntılı olabilir. O şirketten sizi ağırlayan bayan eşinize yeni bir iş bulabilir. Bu iş abisinin de çalıştığı bir yer ya da bir sektör olabilir. Ancak çok dikkat edin ve şartları iyice inceleyin. Bu iş sonrasında sıkıntılı durumlara yol açabilecek potansiyele sahip. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA