Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARABASAN YAŞAMAK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nasip
Rüyamda gece yatağımda uyuyorum. Sol ayak parmaklarimdan yukarıya doğru bir basınç hissediyorum. Uyanıp soluma baktığımda üçgen kafası ve iskeletten kuyruğu olan birsey gördüm. Çok korktum. Bağırmaya çalıştım. Eliyle bogazimi tuttu ve hiç sesim çıkmadı. O korkuyla uyandim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir anlık korku rüyası ile birlikte beynin bedene sinyal vermesinin durması söz konusu olduğunda çırpınırız ve boğulma, baskı hissi yaşarız. Çok küçük, bir anlık bir histir bu ama ölümü çağrıştırır ve çok korkutucudur. Karabasanların nedeni tam olarak bilinmiyor. Hemen hepsinde bir gölge, bir varlık, bir kuvvet tarafından tehdit ediliriz. Sesimiz çıkmaz, hareket edemeyiz, korkunç bir baskı hissederiz. Haberci bir rüya değil. Ancak karabasanlar uyanık yaşamımızda kendimizi korkutacak şeylerle uğraştığımızda daha sık yaşanıyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA