Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARABASAN GÖRMEK

29.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yuki
Merhaba, rüyamda ilk başta gayet normal bı şekilde görüyordum. Daha sonrasında erkek arkadaşım geldi ve annesinin büyücü arkadaşına ikimiz için büyü yaptırdı altı sonradan ben kabul etmeyince yorum yaptı sonrasında erkek arkadaşım zorla iki kez boğulur adına öpmeye çalıştı bu kerede rüyamda uyandım ve zorla öpen şeyin kara bişey olduğunu gördüm besmele çektim uzaklaştı kendimi zorla uyandırmaya çalışırken odamdayim cama baktım ve bişey duruyordu uzun bı şey tekrar dua ettim uyandim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karabasanlar, normal rüya sürecinin bir korku etmeni ile aniden kabusa dönüşmesi ile başlar. Yaklaşık bir kaç saniye sürer ama beyin bu süreçte bedene sinyal vermeyi durdurur. En korkunç görünen kısmı da burasıdır zaten. Genelde karaltılar görülür, boğulma, baskılanma hissi yaşanır. Bilimsel olarak nedeni hala açıklanabilmiş değil. Ancak çok sıkıntılı ya da korkutucu şeylerle ilgilendiğimiz dönemlerde görülüyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA