Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARABASAN GÖRMEK

17.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kalessi
Merhaba, gerçekte 4 üz hamileliğim var 8 haftalık, sırt üstü yatarken rüyamda biri geldi karnıma oturdu eşime bağırıyorum fakat sesim çıkmıyor, eline vuruyorum tırnaklarımı geçiriyorum uyansın diye fakat uyanmıyor, sonra kafamı çevirdim yatağın kenarında beyaz elbiseli bir kız çocuğu ama yüzünü goremedim saçlarını ve elbisesini gördüm, uyandım ve eşimi uyandırdım, neden beni duymadın elini tirmaladim ama yine uyanmadın dedim oda hayır hiç birşey yapmadın dedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karabasan görmüşsünüz. Sanki yaşamış gibi hissedersiniz ve siz de öyle hissetmişsiniz. Karabasanlar, alt bilincin ya da beyinin size oyunlarıdır. Nedenleri tam olarak bilinmese de sanki aynı odada, aynı yatakta sanki gerçek gibi yaşanırlar. Genelde, boğulma, baskıya uğrama, tecavüze yeltenme ya da korkutulma şeklinde cereyan ederler. Hamilelikte daha çok yaşanıyorlar. Çok sıkıntı duyuyorsanız hafif ışıkta uyumayı deneyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA