Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARABASAN GÖRMEK

03.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Night mare
Bir rüyadasın zifiri korkuların tek bir odada ve her yerden tıkırtılar üzerindeler ve ama sen rüya olduğunun ve o evde olmadığının farkındasın sonra uyandın üstündeler kap karanlık her yer ve kurtulmaya çalışıyorsun kurtulamıyorsun sonra bi bakmışsın oda rüya ve rüya içinde rüya bütün bu olanlar rüya olduğunu gördüğünün farkında olduğunu bile bile ama yine çok gercekci
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşadığınız olaya karabasan deniyor. Bilincin açıkmış gibi görünen bir olayın içinde olursunuz ve neden olduğunu bile anlayamadığınız derin bir korku hissedersiniz. Karabasanların beynin korku bölgesinin titreşmesi ile oluştuğu düşünülüyor. Genelde zor zamanlar geçirdiğimiz süreçlerde görülüyorlar. Bilimsel olarak da psikolojik olarak da tam olarak neden oluştuğu bilinemiyor. Rüya içindeki rüya durumu ise bu rüyaların görüldüğü sırada bilincin alt katmanlarına ulaşıldığının işareti. Genelde karanlık, karalık varlıklar, korku ve engellenmeler var karabasanlarda. Bir kez görüldüklerinde yeniden görülme şansları büyük oluyor. Bu nedenle bir kaç gün hafif ışıkta uyumayı deneyin. Işık derin uykuyu engeller ve karabasanları engeller. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA