Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARABASAN GÖRMEK

11.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen önem
Gece uyku sersemi gözümü açtığımda eşimin dehşet dolu bakışı ile karşılaştım. yavaş yavaş geriye doğru benden uzaklaşıp ışı yaktı ve korktuğu şey ışığı yakınca gitmişti. ben de uyku sersemi "neden öyle bakıyorsun üzerimde böcek mi var" dedim.Ertesi gün gece birden uyandığını ve benim komple kırmızı bir örümcek ağı ile kaplanmış olduğumu gördüğünü ışığı yakınca geçtiğini söyledi. bana örümcek ağı dememiş olsa da ben de böcek mi var üzerimde diye tepki vermiştm. İnsan gözü açıkken rüya görür mü?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O karabasan görmüş. Karabasan gördüğümüzde genelde yattığımız yatakta oluruz, üzerimizde aynı giysiler olur ve hatta yanımızda yatan varsa onu aynen yattığı şekilde görürüz. Odanın dağınıklığı, başucumuzdaki su bardağı, cep telefonumuz bile yerli yerindedir. Eşinizi gördüğünde rüyadan uyanmıştır ve gerçekle rüya arasındaki çizgide inanılmaz bir gel-git yaşyordur. Ne yazık ki karabasanlar böyle şeyler. Açıklamaları olmayan, gizemli, anlaşılmaz ve genellikle çok korkunç olgular. Eşinizin durumunu böylece açıkladıktan sonra gördüğü kabusun gerçek semboller taşıyabileceğini de söylemeliyim. Bu durumda ağır bir büyü altında olabilirsiniz. Özellikle kırmızı olan örümcek ağı, çok kuvvetli büyüleri temsil eder. Büyü bozma konusunda bilgim yok ama bazı dualar işe yarayabilir. Siz kendinizi, hayatınızı sürekli kontrol edin. Aksi giden şeyler olursa yeniden yazarsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA