Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARABASAN GÖRMEK

05.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen buket7
İçinde annemin de olduğu bi odaya gidiyorum. bi tarafta da karanlık gölge gibi ve ince çelimsiz bi adam var. adam medyum olduğunu ileri sürüyor. odada bi kapı var ama üstten açılmış ve üstünde ananem uyuyor.o siyah adam ananemi yattığı yerde yatar vaziyette yarım metre kadar havaya kaldırıyor korkarak bağırmaya çalışıyorum ama sesim çıkmıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Gördüğünüz rüyaya karabasan diyoruz. Bu tür rüyalarda korku ön plandadır. Bağırmak ister, konuşmak istersiniz ama sesiniz çıkmaz, kaçmak istersiniz ayaklarınız tutmaz, hareket dahi edemezsiniz. Beyindeki korku merkezi ile ilgili olduğu düşünülen karabasanların gerçek anlamda sebepleri bulunabilmiş değil. Genellikle çok baskı altında olduğumuz zamanlarda görülürler, bazen günlerce üst üste tekrar edebilirler. Rüyanızın devamı olan bölümlerde karabasanın etkisinden kurtulduğunuzu düşünüyorum. Bu nedenle onları ayrıca yorumladım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA