Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARABASAN GÖRMEK

21.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pelin
Aslında ben bu rüyanın karabasan olduğunu düşünüyorum fakat yine de anlatmak istiyorum rüyamda aynı yattığım odadaydım ve penceretarafında bi sınıf arkadaşım duruyor ben diyorum ki yatar pozisyonda burda napıyosun diyorum diyo ki kanka melek dedi ki bende şok oluyorum melek ne dedi diyorum o da diyorki kanka ne meleği şeytan diyorum şeytan diyor ben orada çokk korkuyorum ama uyanık gibiyim elimi yatağa vuruyorum kalkamıyorum anne diye sürekli bağırıyorum ama sesim çıkmadı kısıktı hiç çıkmadı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendiniz de anlamışsınız zaten; gördüğünüz bir karabasan. Karabasanlar haberci olmazlar. Aslında nedeni tam olarak bilinmeyen fenomenlerdir. Baskı altında olduğumuzda, kendimizi korkutacak şeyler yaptığımızda ve ruhsal çöküntüler esnasında daha fazla görülürler. Aynı odada, aynı mekanda olduğunuzu ve kendinizi uyanık zannettiğinizi biliyorum ama bu yaşadıklarınız bir rüya; beyniniz size oyun oynuyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA