Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAR YAĞMASI

18.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Arkadaş rüyada kocasıyla çarşaflı kadın arkadaşa misafir gitmişler. Aniden gitmelerine rağmen çok ikramlı bir masa görünce kadın şaşırmış. Çarşaflı bir kadın daha yardım ediyormuş durmadan masaya öteberi taşınıyormuş. Kadının dikkatini yeni pişmiş sıcak 3'lü çiçek ekmek çekmiş. Ev sahibi kadının, erkek olmasına rağmen eşiyle konuşmasına şaşırmış, bir ses "zaruretten"demiş. Evin 2 kapısını kilitleyip çıkmış anahtarlar elindeymiş. Kadınlar burda kal demişler ama geç oldu diyerek yola çıkmış, kar y
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yazdıklarınızı okudum. Bazı yerlerini anlayamdım ama çok da sorun olacağını sanmam. İlk rüya bilinçaltının bir ürünü. İkinci rüya, oraya yerleşecek insanların kötü şeyler yaşayacağını söylüyor. Sanırım evin üzerindeki ah, alana rahat vermeyecek. Son rüyada kadının çaresizliği ortaya dökülmüş. Ortada pek kısmetin olduğu ve herkesin faydalanabileceği bir gruptan yalnızlığa doğru gidiyor. Bu durum kadersel bir şey, engel olması imkansız. Hayat ona yeni kapılar açmaya hazırlanıyor olmalı. Kocasının bulunduğunuz yerden ayrılmasına bir kadın neden olmuş olabilir mi? Bilmiyorum ama belki de yıllar sonra bunu öğrenebilir. Mecburiyet var bu gidişte çünkü. Bana kalırsa dönüşleri olmayacak. Gelecek değişik ve bilinmez bir şekilde önünde duruyor. Ama kader de bu yüzden gizli değil mi? Yaşayacaklarımızı bilirsek ruhun bu dünyadaki amacı ortadan kalkmaz mı? Arkadaşınıza söyleyin, elinde olmayan şeyler için üzülmesin. Kaderin yazdığını bozmaya gücümüz yetseydi ölüme çare bulurduk. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA