Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAR YAĞMASI

19.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yolcu
Taksiyle istanbula gidiyorum.arka koltukta sağ tarafta oturuyorum ve hep cama bakıyorum. sonra istanbula köprünün başına gelmişiz ve görüyorum ki her yer kar yüzünden bembeyaz. köprü sanki yok ve biz tam başındayız. sonra ön cama çeviriyorum kafamı, nasıl geçicez karşıya diye. meğer köprü denize doğru eğilmiş, tam denizin üzerinde ama aşağısıda karla kaplı. sonra taksici aşağı doğru gitmeye başlıyor ama korkuyorum çünkü hızlanıyor, kayıp arabalara çarparız diye.tam aşağıya inecekken uyanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İstanbul merkezli bir sebepten ücreti karşılığında birisine iş vereceksiniz. Bu durum iş hayatınızla ilgili olabileceği gibi özel bir işiniz için bir muhasebeci ya da bir avukat tutmayı da anlatıyor olabilir. Bu işte yalnızsınız, ilerledikçe de daha çok yalnız kalacaksınız. Şartlar zorlu olabilir ve hedefe ulaşmanız zor olabilir. Yeni bir adım için bu bir uyarı rüyası. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA