Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAR GÖRMEK

01.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aslı Özcan
Rüyamda şu anki yaşımdan beş altı yaş büyüğüm.bir öykü kitabı yazmışım farklı bir şehirdeyim ve kalabalık bir caddede yürüyorum etrafta karlar var ama güneş açmış.yürüken karşıdan lisedeki edebiyat hocamı görüyorum.beni tanıyo ve gel ileride yazıhanem var orda oturup konuşalım diyor.beraber konak gibi eski bir binaya giriyoruz içerisi sanki 1950 lerden kalma eşyalarla dolu beni salona yönlendiriyo hocam.içerde fötr şapkalı eldivenli çok zarif bir kadın daha var sanırım yabancı.beraber beklyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Beş altı yıl sonra yaşadığınız şeyler öykü olabilecek bir duruma geldiğinde yalnızlıkla geçen bir sürecin sona ermesi ile aydınlık ve güzel günlere ulaşacaksınız.Edebi bir konuda teklifler alabilirsiniz ya da işiniz eğitmenlik ise durum işinizle ilgili olabilir. Bir beklenti içine girecek ve hayatınızın an be an değişimine tanık olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA