Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAPLUMBAĞAYI KURTARMAK

11.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen alisa
Rüyamda çıplak ayakla kumlu deniz kıyısında yürüyorum İnsanlar plajda güneşleniyorlardı Sonra kıyıda kuma batmış bir deniz kaplumbağası çıktı Onu kurtarırken altında yumurtalarını gördüm Denize girip kaplumbağayı serbest bıraktım Onu ölümden kurtardığım için çok mutluydum Sonra birden kumla karışık büyük bir dalganın geldiğini gördüm Denizden çıkamadım, beni içine aldı "Lâ ilâhe illallahü vahdehü lâ şerîke leh lehülmülkü ve lehülhamdü ve hüve alâ külli şey’in kadîr" zikrini söylüyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Olgun ve ağırbaşlı birini bulunduğu kötü bir durumdan kurtaracaksınız. Bunu yaparken o insan hakkında bilmediğiniz pek çok şeyi de öğreneceksiniz. Ancak sonrasında bazı güçlüklerlerin içinde kalabilirsiniz. Bunlara aldırış etmeyin, yaptığınız iyiliğin karşılığını elbette alacaksınız; evren sizi koruyacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA