Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAPLANLARIN İNSAN YEMESİ

03.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aslı gundoğdu
Elimde posetlerle kosarak dolmusa biniyordum.Kaciracagimi dusunup acele ettim.Dolmus gittikce daga cikiyordu ama ben telas yapmiyordum yani dogru yoldaydi.Sonra kar felan gorundu.Yolda fazla yoktu da yol kenari ve daglarda vardi.Sonra bir anda bi kaplan sicrayarak dagdan indi.Ben bagirdim ama kimse orali olmadi sanki normalmis gibi karsiladilar. kaplan yol kenarinda insan yiyordu.Dolmus ilerledikce kaplanlar her yerden cikmaya basladi ve hepsi insan yiyordu.En son bitanesi dolmusun ustune atladi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir ekibe dahil olacak ve hedeflerinizle ilgili bir süreç yaşayacaksınız. Kendinizi bu yolda yalnız hissedebilirsiniz ama siz azimli birisiniz, yılmayacaksınız. Hedefe giden yol tehlikelerle dolu. Devletin ya da büyük kurumların insanları ezdiğine harcadığına tanık olacaksınız ve çok etkileneceksiniz. Kaplanlar bazen korkulara yenilmeyi simgelerler. Hadefe giden yolda kendi korkularına yem olan insanları tanıyacak da olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA