Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAPLAN GÖRMEK

16.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Meral
Rüyamda bir karmaşa ortamı vardı birileri savaş halindeydi sanki ben eşimle kaçıyordum eşim gizli bir girişteki merdivenden bizi çıkardı değişik yollardan geçtik tekrar caddeye çıktık benim iki elimdede kırmızı ve yeşil mendiller vardı onları sallayarak yürüyodum karşı caddede havuzlu bir yere geldi eşim sonra birden koca bir kaplan gördüm gerildi havuza atladı bizim için ordan zarf gibi bişey çıkardı sonra ıslak ve yorgun çıktı bende üzüldüm kaplanın elini tuttum başından öptüm sevdim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı bir süreçten eşiniz sayesinde kurtulacaksınız. Yaşamınızda önemli bir değişiklik olacak ve istediklerinize de bu sayede kavuşacaksınız. Şans sizden yana. Kaplan büyük kurumlardan gelecek bir teklifi temsil ediyor. Bu sizin kaderinizde olan bir şey ve zamanı gelmiş artık. Sanki çoktandır olması gereken bir şeymiş ve ertelenmiş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA