Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAPIYA SANDIK BIRAKILMASI

11.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen esra
Rüyamda kapımıza bir sandık bırakılmış. içinde dantelden masa ötrüleri peçeteler falan var.2şer çift erkek ve bayan terliği var.hepsi çok güzel. birde küçük küçük kutularda altın var bir kutuda 2 Ğ ,2J,F,O harflerinden harfli altın. bir kutuda cumhuriyet altını. bir kutuda bir sürü değişik modelde altın kolye ucu.altınların kutuları da ahşap ve oyma. özenle hazırlanmış herşeyin en iyisi dolu bir çeyiz sandığı gibi birşeydi. küçük kutularda çeyrek altın falan da vardı doluydu birsürü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kapıya sandık bırakılması.. Bir kısmet kapınızı çalmak üzere. Bekarsanız bu bir evlilik teklifi ya da sonu evliliğe gidecek bir arkadaşlık teklifi olabilir. Harfler, muhtemelen bu kişi ile ilgili ipuçları ama gerçekleşmeden anlayamazsınız. Bu kişi zengin; gerçi dedikodulu bir serveti var ama olsun, sizi rahat ettirecek biri. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA