Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAPILARIN AÇILMASI

02.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elif
Kabası olan bir evin bahçe kapısına kadar gelip o kapı açılsın diyince kapı açılıyordu. Birkaç kez böyle denedim ve anneme gittim karşıki evde kimler yaşıyor dedim.Önceden bir teyze yaşıyordu ama kimse yok şu an dedi ben de perdesi falan var dedim ve yine o evin önüne gidip kapıların açılıp kapılmasıni istedim daha sonra annem beni kucağına aldı ve o evin bahçesine geldik biber ekilmişti onu kopardik erkek cocuk belirdi ve ellerimi tırnakladı ben de kafasına vurdum sonra çocuk heybetli oldu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bazı süreçlerde ruhun imkansızı gerçekleştirme enerjisi dolu olur. Böyle zamanlarda isteklerimiz, biz farkında bile olmadan gerçekleşebilir. Kapalı kapıla önümüzde açılır, arzularımız birer birer gerçekleşir. Siz de böyle bir sürece girmişsiniz. Gerçek hayatta dilediklerinize çok dikkat edin, gerçek olabilirler. Yeni bir yaşama adım atacaksınız gibi görünüyor. Verimli ve bereketli bir dönem bu. Eskiden itişi kakıştığınız ama şimdi güçlü biri haline gelen bir erkek hayatınıza girebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA