Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAPIDAN GEÇMEK

11.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen IŞIL IŞIL
İyi günler Kahin Hanım Rüyamda; Bir tanış insanın arabasıyla eve gidiyoruz.Fakat bizi evin yakınlarında bir yolda indiriyor. Yolun ortasında iki kapı...Kız kardeşime o kapıdan gitmeyelim bir çok insanlar var diyorum. Diğer kapıdan geçiyoruz toprak yığınlı yolda yürüyoruz. Sonra benim elimde şeffaf bir kutu içinde soyulmuş mandalina benzer şeftali varmış. Kız kardeşime de ikram ediyorum fakat o yemiyor ben yiyorum. Sonra ben büyük balıklar kızartıyorum ve beyaz şeffaf poşetin içinde koyuyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Önünüzde bir seçim var. Bunca zaman hep başkalarının fikirleri ya da kararları ile hareket etmişsiniz oysa ki şimdi kendi seçiminizi yapacaksınız. Bu seçimden kardeşiniz de etkilenecek, bunu aklınızdan hiç çıkartmayın. Başta zorluklar olabilir ama sonradna kısmetler sizin ayağınıza kadar gelecek. Tercihinizi doğru kullanacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA