Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAPI TUTMAK

23.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen emily
Rüyamda eskiden elektirik aldığım biriyle gizemli ve çok güzel boy boy çiçeklerin olduğu bir bahçeye giriyorduk bana bişey gösterceğini söylüyordu o sırada ben elimde demirden kapı tutuyodum ve onun peşinde olduklarını bildiğim kötü adamlar kovalamaya başladı bende elimdeki kapıyla bahçenin derinliklerine doğru koşmaya başladım ve eğilerek saklandım çiçeklerin arasına onlardan birinin beni koruduğunu farkettim diğerleri bana yani otların içine ok atıyordu ama bana gelmemesine rağmen canım yandı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeniden aşık olacaksınız ama bu kez sınırları sizin belirleyeceğiniz şekilde gelişecek bir aşk bu. İpler sizin elinizde olacak. Çünkü hem sizi hem de aşık olduğunuz kişiyi tehditlerden ve kötülüklerden korumanız lazım. Bu rüya ne yaparsanız yapın yine canınızı yakabileceklerini söylüyor. En doğrusu herşeyi göze alıp başı dik tutmak galiba. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA