Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAPI GÖRMEK

07.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayşen
Hayırlı günler kahin hanım sevgiler... rüyami yorumlamanını rica etsem şöyle ki yanımda bakmam için 4 yaslarında bir erkek çocuk verilmis bana sağ taraftan yürüyorum birlikte otobüs durağına doğru birkaç otobüs geçti yanımdan bineceğim a raçlar değilmiş durağa doğru ilerliyoruz o sırada sol tarafıma bakıyorum siyah kapalı bir uzun kapı ama kapı bir eve yada herhangi bir binaya ait değil ancak yanında bir bahçe farkediyorum kapınin etrafı boş ilginç geliyor ben etrafında tur atabilirim saygılar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Güzel bir sonucun ardından bir gruba katılmak için hazırlanacaksınız. Ancak önünüze başka bir fırsat çıkacak. Ya da siz ilk başta öyle sanacaksınız. Bu durum resmi ya da yarı resmi bir iş olabilir. Ancak aslında bu bir fırsat değil, içi boş bir umut. Bunu kısa sürede farkedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA