Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAOSUN ORTASINDA OLMAK

22.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ASLI TAŞ
Merhaba: karmakarışık bir rüya gördüm ama hatırladığım hiç tanımadığım insanların olduğu kalabalık ve tanımadım bir adamın elinde bıçak vardı.bana yere yat dediler yattım korkuyordum.bu adam insanlara bıçak saplıyordu çok net gördüm kafalarına omzlarına yüzlerine ama kan görmedim.benide bıçakyacak diye korkudan hiç kıpırdamadan yatıyordum sonra korkudan uyandım.çok netti.yorumlarsanız çok sevinirim.kafama takıldı.teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu bir bilinçaltı rüyası olmalı çünkü haberci bir sembol içermiyor. Ancak bazen astral seyahat yaparak hiç bilmediğinmiz bir kaosun ortasına düşebiliriz. Bir kaç gün içindeki haberlerde bu tip bir şey görürseniz zamanda ufak bir seyahat yapmışsınız demektir. Ruhunuz, sadece süptil bedeni ile kaosun yaşandığı ortama gitmiştir. Astral seyahat konusunda bilginiz yoksa önceden yaptığım yorumları okumanızı öneririm. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA