Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KANUN ÇALMAK

09.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kanun
Rüyamda kanun çalmayı öğreniyorum.Yaşlıca bir adam ile yardımcısı yine bir erkek var.Benim yanımda da bir arkadaşım var.İkimiz de kanun çalmayı öğrenmek için gitmişiz.Beni daha yetenekli buluyorlar.Bir de çay demliyoruz.Daha sonra oğlumla otobüse biniyoruz.Oğlum yanlış durakta iniyor.Onu geriye çağırıyorum tekrar otobüse biniyor.Oğlumla adliyeye gidiyoruz.(bu arada avukatım)Bir dosya arıyoruz.Yorumlarınız için teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğer böyle bir istek içinde değilseniz bu rüya işinizle ilgilidir. Çaldığınız enstrümanın ismi işinizin sembolü. İşinizi severek yapıyorsunuz ve bir çok meslektaşınıza göre çok daha yetenekli ve başarılısınız. Bu durumda pek çok insanın derdine derman oluyorsunuz, belki de bundan sonra olacaksınız. Oğlunuzun da sizin mesleğinizi seçmesini mi istiyorsunuz? Otobüsten inmesi hedeften bir süreliğine ayrılacağının işareti. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA