Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KANAT TAKMAK

17.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cancan
Ruyamda devasal buyuklukte beyaz ortulu kare masa gordum...bu bır ış masası etrafında tanımadıgım bırcok ınsan oturuyor...tanıdgım arkadaslarım bana sende gel otur masaya dıyor ben cekınerek bır oturuyorum bır kalkıyorum farklı yerlerde...sonra bır arkadasıma nevar ne yok bana anlatın dıyorum...bu arada benım eskı ısyerım oluyor burası...erkek olan arkadasım ben sana anlatayım dıyor fakat uzerınde sıyah kanatlar var...ben ve bu arkadaslarım ısten ayrıldık farklı zamanlarda...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  İşinizle ilgili önemli gelişmeler olacak. Büyük bir şirketle iş yapacaksınız ya da büyük bir şirkette çalışmaya başlayacaksınız. Sanki bu durumu, arkadaşlarınız sayesinde elde edeceksiniz. Kanatlanan arkadaşınız güçlenmiş. Belki bu şirkette idareci pozisyonundadır ya da normalde yaptığı işe göre çok daha kariyerli bir duruma ulaşmıştır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA