Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KANALA DÜŞMEK

13.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ben10
Kiz arkadaşım ve kuzeni kanala düşmüş. Kuzenini itfaiye kurtarıyo. Kiz arkadaşima ulaşamıyorlar. Köprünün altinda kalmış onu goremiyorlar.Onu görüyorum. Yaninda garip insanlar var bana doğru gelmeye başlıyo. Birini itfaiyeci bicakliyo. Kan gelmiyo paramparça ediyo. Katran gibi simsiyah derileri kalkmiş garip insanlar. Onlar beni tutuyo kurtaramıyorum. Biri bana onlar senin düşmanların diyor.Arkadaşlarim onu kurtarıyo ben tunele girip kaçiyorum.Sevgilime ulaşamadan bicak ve mizraklarla vuruyolar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz erke misiniz kız mısınız anlamadım. Bir rüya daha yollamışsınız ve er olduğunuzu yazmışsınız. Cinsiyetinizi doğru işaretlemezseniz rüyaların yorumu da doğru olmaz. Her iki rüyada da kan, bıçaklanma, ayrılışlar ve kopuşlar var. Bunlar rüyaların sizin bilinçaltınızdaki korkulardan kaynaklandığını gösteriyor. Sevdiğinizden kopmaktan, kopartılmaktan korkuyorsunuz. Kendi hayatınız emniyette ama onun hayatı sorunlarla dolu sanki. Sizi zorla ayıranlar var galiba. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA