Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAN PARÇASI KUSMAK

09.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tuna aslan
Yorumlarınız gerçekten bir harika. Çok sağolun. Rüyamda yazlığımızın etrafında ki tarlalarda manda veya öküze benzer hayvanlar görüyorum. Beni görüp bana doğru geliyorlar ama zarar vermiyorlar.sonra korkup eve gidiyorum. Duşa girince parça parça kırmızı et parçaları kusmaya başlıyorum.istemdışı değil istedikçe kusuyorum.Duvarlar kan damlası oluyor suyla siliyorum. Sonra tarihi bir sokaksta dizi çevrilmiş bina sokağından geçiyoruz ve eşimle foto çekip özçekim yapıyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bereketli bir yuvanız var. Ailenizin para sıkıntısı çekmediğini düşünüyorum. Ancak sizin içsel sorunlarınız var. Kan kusmanız hem akrabalarla ilgili sıkıntıları temsil eder hem de bedensel bir rahatsızlığı. Akrabalarla ilişkilerde sıkıntılar varsa önümüzdeki günlerde bunları dışa vurup anlatıp rahatlayacaksınız ama akrabalarınızdan da kopmak zorunda kalacaksınız demektir. Siz çekirdek aile ile mutlu olan birisiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA