Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAN GÖRMEK

25.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tatilci Sarı
Rüyamda eşimle beyaz çarşaf serili tek kişilik yataktayız. Çarşafta kırmızı renk iki büyük damla kan görüyorum. Eşim önemsemiyor. Sonra eşim cinsel organının ucunu kesiyor cinsel organının ucu sert ve sünnetsiz gibi acayip bir hal alıyor. Neden böyle yaptın ki diyorum. O sırada çarşafta yine kan izi görüyoruz bu sefer ki koyu kırmızı değil daha açık bir renk. Demek ki o kan senden geliyormuş diyorum öyle görünce.(Yarın gece tatil için uzun yola çıkacağız.)Sizin fikirleriniz bizim için çok önemli
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Genelde akraba kayıplarını anlatan bir rüya bu. Yolda olan ve eşinizin akrabalarından olan kişilerle ilgili vefat ya da ayrılık haberleri alabilirsiniz. Bir başka açıdan gideceğiniz yolda (varsa) eşinizin akrabaları ya da dostları ile, sonu ayrılığa, küslüğe varacak tartışmalar yaşayabilirsiniz. Tavsiyem; böyle tartışmalar olursa geri planda kalmanız. Çünkü uzun yıllar düzelmeyecek küslüklerin eşiğinde olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA