Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KALPTE KRİSTAL OLMASI

13.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen adela
Rüyamda 4 kişiydik. tam göğsümüzün önünde sanki artı oluşturacak şekilde kristaller vardı ve onun içinde de her birimize farklı renk olacak şekilde kristallerin ortasındaydı. rüyamda o bizim ruhumuzmuş onunla görmek kavramı hissetmek oluyordu. garipti. biraz mantıklı düşününce de şu anki halimizde(fani)gözümüzde perde var ve tek bir ışık görüyoruz. Beyaz. beyaz ışık karanlık ortamda kırıldığında çeşit çeşit renk oluşturuyor 7 kat renk. tabiki bu bir rüya biliyorum ama hissettim sanki.teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördüğünüz kristaller kalp çakrasının bulunduğu yerdeler. Muhtemelen astral seyahat yaptınız ve ara boyuta çıktınız. Bu boyutta maddi beden yoktur ama enerjiyi forma sokan süptil beden vardır. Süptil bedende kalp çakrasının olduğu yerdeki kristal ruhunuzun gerçek renklerini yansıtıyor. Yani ışık bedeniniz oradan yansıyor. O boyutta konuşmaya gerek yoktur, sadece çakralarla görüp duyabiliriz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA