Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KALEMİ ÇALMAK

10.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
Merhaba.rüyamda okuldaym sınav varmş,sınıfta başkaları var önceden girmişler sınava,sınıfta bekliyolr.bizde sonradn gireckmişz.elimde kalem,benden önce sınava girmş bi kızdan soruları alıyorm.hoca bak olmaz ama diyo,bende tamm almıcam diyip,ama aklımda tutuyorm sorulari.yazarken ucu kırılıp duruyo kalemin,ama yazmaya devam ediyorm hep.sınav başlayınca,eski üniversteden bi kaç arkadaşım elimden alıp kaçıyo,ben çırpınrken kurşun kalemi getiriyo veriyo ama siyah tükenmez elinde bakiyorum vermiyo on
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir yaşam sınavında ve karar vermekte çok zorlanacağınız bir süreçte bazı aksilikler yakanızı bırakmayacak gibi görünüyor. Geçici kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Şimdilik sadece bu kadarına imkan var. Biraz daha bekleyip şartların düzelmesine imkan sağlayın. Sonrasında her şey düzelecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA