Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KALEM ALMAK

02.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 22zz22
Rüyamda babam ve yakın arkadasimla arabadayiz. Babam ezan okununca bizi arabadan indiriyo.İkinci kez ezan vakti gelio biz arabadan inmeyi unutuyoruz.bize kızıyo.namaza geç kalicagini söylüyo.bizi arabadan indiriyo ben arabadan inerken bi tükenmez kalem alıyrum elime.babam kızgın olduğu için ona gostermiyorm.indigimiz yer ormanlik.arkadaşım ve ben farklı yönlere gidiyoruz.benim olduğum yer kalabalık.piknik yapanlar var.daha fazla dayanamıyorum arkadaşımı aramaya koyuluyom.onun için endiseliyim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hep babanızın kararları ile hareket etmişsiniz ama şimdi kendi başınıza verdiğiniz bir kararı uygulayacaksınız ve hatta bundan vazgeçmeyeceğinizi de ailenize açık açık belli edeceksiniz. Yakın arkadaşınızın yaptığı şeylerin tersini tercih edebilirsiniz. Örneğin okula giden biri için, arkadaşınız İstanbul'da bir okulu tercih ederken siz başka bir şehre gidebilirsiniz. Yıllar sizi ondan ayıracak ama o hep gönlünüzde olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA