Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAHVE İLE KOŞMAK

21.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen azkonuscaydemle
rüyalar hep saçma olur diye boşuna dememişler.Neyse konuya geleyim ben. 6 yıldır beraber olduğum bir anlamda eski sevgilim bir anlamda herşeyim tabirine giren bir arkadaşımı gördüm rüyamda. Çok tuhaf ki bu arkadaşımın elinde bir tepsi tepside iki tane Türk Kahvesi koşuyoruz beraber. Kahveleri bir yere yetiştireceğiz ama neresi olduğu meçhul. Koşarken karşımıza arkadaşımın annesibabası ve ablası çıkıyor.Annesi ve babasıyla tokalaşıyorum ama ablası elini uzatmıyor ordan koşmaya devam ediyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyaların %80-90 nı sizin bilinçaltınızın ürünleridir. Haberci rüyalar bile sizin bilinçaltınızdaki sembolleri kullanırlar. Size saçma gelen her rüyanın sizinle ilgili bir nedeni vardır mutlaka. Rüyanızı daha net yorumlayabilmem için sevgilinizle ne zaman ayrıldığınızı bilmem lazım. Ben rüyanızı yeni ayrıldığınızı ve henüz onu unutamadığınızı düşünerek yorumlayayım. Siz ilişkiniz süresince herkesi memnun etmeye çalışmış, bunun için adeta kendinizi paralamışsınız. Ancak bunu yaparken aileleri ihmal etmişsiniz. Belki de bu yüzden ilişkiniz koptu, bu ayrılıkta kilit nokta kızın ablası olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA