Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAHKAHA ATMAK

10.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hüseyin sezdirmez
Arabayla bir sokaktan geçerken 3 adet kız görüyorum sonra arabayı bir yere bırakıp üç kızdan ortadakinin yanına gidiyorum kız buruşmuş bir yara bandı veriyor yara bandını açıyorum için hiçbir şey yok geri ortadaki kıza götürüyorum sonra kız yara bandını elimden alıp bana birburuşmuş kağıt veriyor kağıdın içinde numara var numaranın kıza ait olduğunu düşünüyorum kıza bakarak gülümsüyorum 3 kız bana bakarak kahkaha atıyorlar bende yakışıklı oğlum hissederek oradan uzaklaşıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kızlar size olduklarından farklı davranıyorlar. Umut veriyorlar, size yaklaşıyorlar, acılarını, geçmişte yaşadıklarını anlatıyorlar. Ama sonrası olmuyor. İyi bir arkadaşsınız ama sevgili olamıyorsunuz. Diğer rüyanız teyzenizle ilgili bir işe boş yere efor sarfettiğinizi söylüyor. Aslında teyzeniz de boşa uğraşıyor, o işin sonu yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA