Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAĞIDIN UZAMASI

19.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kivircikk
Ruyamda hoslandigim erkek ve annesi vardi.Annesi galiba oglumla evlenmek isteyenler isimlerini bir kagida yazsin diyordu.Çinlilerde vardi sanki. Neden bilmem herkesin kagidini ben toplayacak gibiydim.Su an dusununce hizmetci gibiydim sanki.Kendi ismimi de bir kagida yazdim.Ama sonra benim oldugum anlasilir diye vermemeye karar verdim.Kagidi katlarken sey diye dusundum.Ileride evlensek ondan hoslanmadigimi dusunuyor ancak ne kadar cok kanitim var ona gösterecek. Kagidi katlarken yorgan gibi uzadi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ondan hoşlanıyorsunuz ama çekingensiniz, bunu belli etmekten korkuyorsunuz. Bunun nedeni reddedilme korkusu olmalı. Çünkü bu erkeğin talibi çok, annesi baskın bir karakter ve siz kendinizde, seçilebilir özellikler olduğuna inanmıyorsunuz. Ancak diğer yandan, ruhunuz, onunla evleneceğinizi fısıldıyor size. Elinizdeki kağıdın uzaması, bu işin bu kadarla kalmayacağını söylüyor. Siz uzun yıllar bu erkekle ilgileniyor olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA