Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAĞIDA İSTEK YAZIP DENİZE ATMAK

07.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen beyaz kağıda yazmak
Annem rüyasında beni görmüş annemle ikimiz 2 tane erkekte varmış masmavi denizde sandalın içindeymişiz deniz çok huzurluymuş güzelmiş. benim elimde beyaz bir kağıt varmış oradaki genç erkek bana istediğini istediklerini yaz gibisine demiş denize at onu demiş. ben de kağıda yazmaya başlamışım. evliyim vizemin çıkmasını bekliyorum 2. rüyamda bir evi arıyorum ama bulamıyorum yanımda birileri de var sonra bir sürü beyaz tavuk gördüm ama çoktu sonra tavukları görünce onların yanından uçarak geçtim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaderinizi kendi istekleriniz belirleyecek. Demek ki bir yol ayrımına geliyorsunuz. Yakında bir tercih yapmanız, bir karar vermeniz gerekecek. Ve verdiğiniz karar bundan sonraki yaşam planınızı oluşturacak. Siz zaten yaşamınızdaki amacı henüz bulamamışsınız, evinizi aramanız bu yüzdendir. Beyaz tavuklar bereketi simgelerler, onlara ulaşmak sizin ruhunuzun amacı. Ancak bu amaca ulaşmak için yolu kendiniz çizmelisiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA