Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KADININ YILANA DÖNÜŞMESİ

28.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bluegirl
Bu rüyayı 6 yaşındayken gördüm.Okula yeni bir öğretmen gelmişti.Güzel bir bayandı,ders işledik.Sonra zil çaldı ve herkes kaçmaya başladı.Sınıftan çıktım,koşmaya başladım.Sonra annem ve babam uzaktan bana seslendi,onlara gidemedim.Yeni gelen öğretmen kollarımı tutup önümde diz çöktü,bana ''onlar senin gerçek annen baban değil,sana yalan söylediler.Benimle gel''dedi.Sonra onu biri silahla vurdu ve kadın yılana dönüştü.İşin garibi 2 sene önce evlatlık olduğumu öğrendim.Anlamı nedir,o kadın kimdi?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlginç bir rüya; altı yaşındaki bir çocuğun evrendeki sesleri bu denli net görmesi ve hatırlaması bir mucize sanki. Rüya haberci elbette. Önümüzdeki süreçte sizi evlatlık olduğunuz aileden kopartmaya çalışan biri olacak. Gizlice sizi kendi yanına çekmeye çalışabilir. Belki de öz annenizdir ya da öz anneniz olduğunu iddia eden biridir, bilemem. Ama diğerleri (aileniz, çevreniz) onu haber aldığında,size yaklaşmaya çalıştığını öğrendiklerinde o kadının gerçek yüzünü göreceksiniz. O size iyi niyetlerle yaklaşmıyor, sizi kandırmaya çalışacak. Eğer böyle biri hayatınıza girerse hiç düşünmeden anne, babanıza haber verin, gerçekleri onlar daha iyi bilir, onlara güvenin siz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA