Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KADININ BIYIKLARININ ÇIKMASI

16.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aykız
Eski sevgilim evinde müzik grubuyla sahne alıyo.ben kalabalık içinde onları izlerken yenisevgilisi gelip konuşuyo,dudağımdan öpüyo iğrenip kızı itiyorum. e.sev.yatak odasına gidiyorum bıyıklarım çıkmış beni böyle görmesin diye şifonyerindeki traşbıçağını alırken jilet çıkıp baş par saplanıp kanatıyo çıkarırken diğer elimin iki par daha kesip kanatıyo.eski sev. kapıya gelip bekliyo panikle hemen parmaklarımı yarabantlıyorum.diğer traş bıçağıyla bıyıklarımı traşlayıp onla görüşüyorum.teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgiliniz popüler biriymiş. Yeni sevgilisi de içten ve samimi biri. Onların bu durumları sizi sıkıyor, üzüyor. Çünkü sanırım kıskanıyorsunuz. Bıyıklarınızın çıkması bu ilişkiye çok üzüldüğünüzü ama belli etmemeye çalıştığınızı anlatıyor. Saklarken de bir takım kayıplar yaşıyorsunuz kendi içinizde. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA