Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KADIN ŞEHİTLER GÖRMEK

30.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyada yolculuk
Merhaba rüyamda yanımda bulunan tanımadığım bir kadının birden öldürüldüğünü ve hazır mezar içine konduğunu ve çok üzgün ,şaşkın olduğumu hissediyorum.Sonrasında ise etrafta başka mezarlar olduğunu ve yatanların kadın şehitler olduğunu mezarların cam bir fanus gibi içerisinin göründüğünü vücutlarının sağlam olduğunu ,hep aynı şekilde yatmış olduklarını görüyorum.yorumunuz için çok teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya ara boyut hayalleridir. Biz uykumuz esnasında, ölülerin ruhunun geçici olarak bulunduğu ara boyuta çıkarız. Bu boyutta yeni ölenlerin ruhları, gerçekten ayıramadıkları hayallerin içinde bulunurlar. Biz de ara boyutta bu hayallerin içinden geçeriz. Gördükleriniz yeni ölen bir kadının hayalleri. Beklenmedik bir şekilde ölmüş ve kendi gibi haksız bir şekilde yaşamına son verilmiş kadınların arasına karışmış. Muhtemelen bir cinayete kurban gitmiştir. Ara boyut hakkında yaptığım yorumları arama bölümünü kullanarak okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA