Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAÇMAK

06.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen FATİH
İlk önce dün rüyamda dayım ben yigenim ananem araba ile kaçıyoruz dayımda yüklü miktarda para var tam kaçtık derken araba bozuluyor adamlar bizi buluyor dayım diyor ki siz aşşayaa dogru inin kendinizi saklayın diyo yiğenimle bize sonra adamlar dayımı öldürüyor ananem o sıra noldu bilmiyorum.. 2. olarakda bu gün sevgilimle doktora gidiyoruz doktor kendisine daha iyi bakması lazım ikiz çoçucugunz olacak diyor biz bu habere sevinmiyoruz evli değiliz felan diyoruz 2 sindede etkilendm böyle olmamştm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dayınızla ya da aile ilgili bir konuda kararsızlık ve endişelerin hüküm süreceği bir süreç var önünüzde. Dayınız bir karar verecek bu konuda ama rüya, onun kararının uygulamada mümkün olmayacağını haber veriyor. İçinizden kimse zarar görmese de o kendi kararının kurbanı olabilir. Elbette ki ölmeyecek ama yaşamı altüst olacaktır. Olay maddi konularla, verilmiş sözlerle ilgili olabilir. Diğer rüyanız bir bilinçaltı rüyası olabilir ama diğer yandan iki ayrı müjdeli sonuç elde edecek olabilirsiniz. Hem erkek arkadaşınız hem de siz. Bu tarihten bir yıl kadar sonrasına odaklanın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA