Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KABUS GÖRMEK

12.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dilara kerem
Merhaba Kahin, etkisinden çıkamadığım bir kabus. Oğlumla ailecek bindiğimiz bir gemi var. Tanıdığım ünlü bir sanatçı da o gemiye biniyor bizimle beraber. Fakat bir süre sonra eşimle oğlumu arıyorum. Onlar düştü suya diyorlar. Eşimin adını haykırıyorum. Eşimi son anda kurtarmışlar. Çırılçıplak ve ıpıslaktı. Cenin pozisyonunda kendine tam gelememişti. Oğlumu soruyorum. Karanlık, pis suyu gösteriyor. Kurtaramadım suyun altında kaldı diyor. O an hissettiklerimi tarif etmem çok zor. Lütfen yorumlayın
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merak etmeyin bu rüya oğlunuzla ilgili değil ama eşinizle ilgili. Eşinizin işi ya da başka bir durum nedeniyle popüler insanların önderliğinde bir maceralı işe kalkışabilirsiniz. Bu durum eşinizin çok zor duruma girmesine ve elde ettiklerini kaybetmesine neden olabilir. Çok dikkatli olsun ve siz de onun kararlarını iyice gözden geçirmeden onu onaylamayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA