Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KABUS GÖRMEK

26.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugba can
Mrb gelinimizin rüyasını yorumlarmısınız lütfen.rüyasında görünmeyen bir varlıktan ses duyuyormuş sürekli onunla konuşuyormuş eşyalardanda o ses çıkıyormuş onun yanına gelecegini söylüyormuş.korkmaya başlamış evdeki oyuncaklardanda ses duyuyormuş sonra evin damına çıkıp kendini aşagıya atıyor ama işin ilginci kendi düşüşünü yukardan izliyor ölü halini görüyor.hayırdır inş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kabus görmüş ve korkmuş gelininiz. Bilinçaltındaki korku merkezi tetiklendiğinde bizi korkutacak rüyalar görürüz. Bunlar haberci değillerdir. Aslında tama olarak korktuğumuz şeyleri görmemiz bir tür korkularla yüzleşme deneyimidir ama korku her zaman korkunun da mayasıdır. Bu nedenle kendini korkutacak şeyler yapmamasını söyleyin ona. Sürekli olarak bu tür rüyalar görmek ruhun titreşimini değiştirir ve istenmeyen sonuçlara yol açar. Ben her zaman korku filmi izlenmemesini, ruhlarla, cinlerle ilgilenilmemesini söylüyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA