Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KABUS GÖRMEK

07.09.2013

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ÖZGE
Rüyamda öğle saatlerinde bir evin penceresinde oturmuş dışarıya bakıyordum.Tam karşımda cami vardı çok net hatırlıyorum avlusu koskocamandı.Bir adam durmadan bana bakıyordu.En sonunda onunla göz göze geldik ve hızlıca pencereye koşmaya başladı.Bende pencereyi kapatıp anne baba diye bağırmaya çalıştım..Ama sesim çıkmıyordu.Tam kabustan uyandım.Sürekli bismillahirrahmanirahim diyordum.Hemen ardından sabah ezanı okundu ve bu beni çok etkiledi bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilinçaltının korkularının su yüzüne çıkışından başka bir anlamı olmayan rüyalardır kabuslar. Nedeni tam belli değil ama hiçbir haberci yanı da yok. Aslında bu noktada bir yanlış söylemde bulunmayayım, çünkü kabusların çoğunun bizim korkularımızla alakalı olduğu biliniyor. Yani derinlemesine bir araştırma yapılırsa korkuları deşifre etmek ve böylece de gidermek mümkün olabilir. Ama bu bizim ülkemizde pek mümkün omayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA