Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KABE'YE GİTMEK

31.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ertuğrul atabey
Beni iline vali yapmak isteyen kişiye benzeyen, bir erkek bana hadi seni kabeye götürüyüm dedi.ahşap bina önüne geldik.Burda ayakkabısını çıkardı bende terliklerimi çıkardım çıplak ayakve parmakların üzerinde yükselerek basamakları çıktım. Bir yere dizçöktüm.Dua ederken ona vermek istedigim numara yazan kartı kartların içinde bulamadımBaşka kapıdan çıktık. Eve gelmişim. Ablam var.duvarda kafesler ve kuşlar var. Hepsini büyükçe bir kafese koydum yalnız kalmasınlar dedim.Biri yerde kalmış onuda tutup içine attım. Rengi ilginç turuncu idi. sağıma döndüm. bir dikdörtgen kap örtüyü kaldırdım kuşlar yumurta bırakmış üzerinde oturuyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu adamın teklifini kabule derseniz isteklerinize kavuşacaksınız ve sıkıntılarınız sona erecek. Ancak bu rüyada bazı uyarılar var. Bu adamla iletişimde zorluklar yaşayabilirsiniz dikkatli olun. Bu süreçte haber beklentisi içine gireceksiniz. Turuncu kuş, yöneticilerden gelecek haberlerdir. Kuşu kafese koyduğunuza göre sizin istediğiniz yönde karar verilecek demektir. Ayrıca bu durumun, tahmin etmediğiniz başka güzellikler de getirmesi söz konusu olacak size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA