Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KABEYE GİTMEK

10.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ays
GÜNAYDINLAR DÜN GECErüyamda akşam vakti gökyüzüne baktığımda ay;ın içerisinde kabe yi görüyorum yanımda arkadaşım da var ona söylüyorum bak kabe diye ve dua et kabul lur diyorum ve çok ihlaslı bir şekilde dua ediyoruzz birlikte snra büyük bir yıldız mı desem samnayolu yıldızını mı desem yıldızın kaydığını geçtiğini görüyorum çok büyük ve parlak ve bir çok yıldızlar küçük yıldı toplulukları görüyorum birde büyükabiki balıklar canlı görüyorum birçok yüzüyor bu balıklar gökyüzünde değil tabiki
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kabe, dünyanın enerji merkezlerinden birinin üzerinde kuruludur. Bu nedenle ruhu temizler, bedeni arındırır, hastalıkları iyi eder, ruhsal şifa verir. Rüyada bile gitmek çok hayırlıdır. Zaten yıldızların kayması da en büyük dileğinize kavuşacağınızı anlatıyor. Çok güzel bri rüya görmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA