Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KABEYE GİTMEK

27.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen alparslan
Selam. Rüyamda kabeyi geziyorum. Kabeye yaklaştim, dedim ki biz buna doğru secde ediyoruz demek, sonunda gördüm anlamında soylendimKabeyi incelemek için yaklaştim yerler mermer parlak taş, kabenin yanında kare şeklinde bir çukur, içine baktım içi derin ve çok geniş. İçinde beyaz tek parça giymiş yatanlar var. Dedimki bunlar kokmuyor mu acaba? az daha eğilip baktım içerde rüzgar esiyor hicbiri bozulup cürumemis hatta sarı saçlı bir kadının saçları rüzgârla dalgalanıyordu yüzü nu görebiliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kabe, dünyanın enerji akış merkezlerinden birinde bulunur. Bu nedenle ruhun enerjisini nötrleyen bir bölgedir. Ziyaret bu nedenle ruhun kendini iyi hissetmesine neden olur. Çok bunalımlı dönemlerde, ruhun ağır enerji yüklendiği zamanlarda bazen astral seyahat yolu ile ruhumuzu arındırmak için bu gölgeye gideriz. Sanırım sizin ziyaretiniz de bu nedenle olmuştur. Gördüğünüz rüzgar enerji akışının fiziksel halidir. Canlı gibi görünen ruhlar yeni vefat etmiş ve henüz süptil bedenlerini atamamış ruhlardır. Önemli bir olaya şahitlik etmişsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA