Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KABE'YE GİTMEK

19.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen CNN
Hacca gidiyordum annem ve teyzemle. orada bir çukur var girilmesi gereken ama çok günahı olan giremiyor delikten sığmıyor diyorlar. ben rahatlıkla iniyorum merdivenlerinden. sonra ağaşıda kutsal mekana girmeden önce abdest almak gerekiyor abdest alıyorum dua ederek içeri gireceğim. yerler yeşil halı kaplı ve eski çeşmeler gibi çeşmeler var yüksekte.içerisi yeşil ağaçlarla dolu bir yola açılıyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Kabe dünyadaki yüksek enerji alanlarından birsidir. Gerçek hayatta o bölgeyi ziyaret eden beden ve ruh negatif enerjilerden kurtulur. Dini kısmını bir yana bıraksanız bile bu açıdan bölge çok önemlidir. Rüyalarda burayı ziyaret ettiğimizde bedenimiz değil ama ruhumuz arınır, kendimizi hafiflemiş ve rahatlamış hissederiz. Bu rüya inançlarınızın bir yansıması değilse delikten rahat geçmeniz ruhunuzun arındığını anlatıyor olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA