Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KABEYE GİTMEK

17.03.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen silivri
11 yaşındaki kızım rüyasında Kabe'ye gidiyor.Kabe'nin etrafında kimse yok sadece birkaç kişi sanırım.ve bu Kabe'ye çok yakın arkadaşı ile gidiyor.Kabenin duvarlarına dokunuyor ama bir insan veya melek Kabe'nin içine girmesine izin vermiyor.onun gücünü hissedebiliyor. içini dışarıdan görüyor içinde de duvarlarda asılı olan siyah örtülerden oldugunu fark ediyor.Sonra Kabeye bakarak babasının kuracağı işinin olmasını aklına getiriyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çocuğun yanında bu tür şeyleri konuşuyorsanız etkilenmiş olabilir. Aslında çok güzel bir rüya, 11 yaşındaki bir çocuğun bunu hiç etkilenmeden gördüğüne inanabilseydim size şu keilde yorumlardım. Kızınız dünyanın en büyük enerji alanlarından birine ya da onun suretine gitmiş. Sureti derken dünyadaki bazı özel yerlerin başka boyutlardaki tezahürlerini anlatmaya çalışıyorum. Tevrat'ta bu konu geniş biçimde yer alır. Muhtemelen içine girememesi de başka bir boyutta olmasından kaynaklanıyor. Ancak o durumun öneminin farkında olmalı ki o enejji alanında ailesi için güzel niyetleri aklından geçirmiş. Eğer rüya bu şekilde gelişti ise kızınızın özel yetenekleri olabilir. YBu tür yetenekle korku ve baskı nedeniyle zamanla yok olur. Teşfik edilirse de gün geçtikçe çoğalır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA