Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KABEYE GİTMEK

24.09.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen esra çelik
Bu aralar isyerim cok karisik bazi bolumler kapaniyo ben disari ciktim annem babam beb helikoptere bindik ve kabenin tepesine ciktik herkesi izliyoruz bakiyoruz.hep dua ettik . Yukardan baktigimda isyeri sıksık bazi sandalyelerde oturcak yer yok mudurum oturuyo onu gordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizin işinizle ilgili, ailenizin ise daha başka türden sorunlardan sıkıntılı olduğunuz anlaşılıyor. Kabe, dünyadaki en büyük enerji akış merkezlerinden biridir. Bu akışların içine girmek, insan ruhunu karanlıklardan arındırır ve hafifletir. Size ve ailenize ilahi destekler sağlanmış, sıkıntılı yüreğinizin vesvesini almışlar. Ve yukarıdan size iş yerinizi göstererek dünyasal kaygıların insanları ne hale soktuğunu anlamanızı istemişler. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceğinizden, olaylara daha geniş bir perspektiften bakmaya başlayacağınızdan eminim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA