Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KABEYE GİTMEK

11.05.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen şenay
Rüyamda hamileydim sevgilim bana sahip çıkmadı buraya gelmiş ama beni aramadı görüşmek istemedi ablası aradı ayagını buktugunu cekındıgı ıcın herkesden sakladıgını o yüzden gelemediğini söyledi bende üzüldüm birden kendimi kabede buldum bayanlar tuvaletınden cıktım erkeklerın oldugu tuvalet dıye bıldıgım ama kabenın girişine gittim durdum bı adam kuran okudu kıtabı salladı hemen aldım duasını yaptım verdım ıcerıye zencı bı adam actı kapıyı gulumsedı kıtabı aldı kapattı kapıyı beklıyodum oylece.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hamile olmanız, sevgiliniz yüzünden çok sıkıntı çektiğinizi söylüyor. Kabe, dünyanın en önemli enerji akış alanlarından birisidir. Ruhunuz kendini temizleyip, sıkıntıdan arınmak için kabeye gitmiş. Zenci adam, müjdeli haberleri temsil ediyor. Bir kaç gün içinde hayata daha olumlu bakacak, huzurlu olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA