Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KABEYE GİTMEK

15.04.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mavi
Merhaba.annemin rüyası.Annemle ben Kabeye gitmişiz.Kabenin alt tarafında yuvarlak dar bir oyuk varmış.Ben anneme beni takip et,biz geçerken yer genişleyecek demişim.İçeride geniş bir oda ve yeni çıkmış birçok büyük ekmekler varmış.Dört tanesini almışım.O sırada bir ses bizim çıkmamızı beklediklerini ve kapıyı kapatacaklarını söylemiş.Kapının önünde annemin kucağına kesilmiş bütün kuzu kurban verilmiş.Eti beyaz ve kan yokmuş.Kabenin etrafı genç erkeklerle çevriliymiş ve biz oradan ayrılmışız.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kabe, dünyanın enerji merkezlerinden biridir. Rüyada oraya gitmek ruhu sıkıntılardan, negatif enerjilerden ve ağırlıklardan kurtarır, dertlere derman getirir. Oradan aldığını ekmekler, kendi geçiminizi kendinizin sağlayacağını söylüyor. Ayrıca istediğinizde yolların önünüze açılacağı da söylenmiş. Kurban da ailenizin üzerindeki kötü enrejileri temizlemiş olmalı. Bundan sonra daha rahat edeceğiniz bir dönem gelecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA