Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KABE'YE GİDEMEMEK

08.05.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Işıl ışıl
Umredeyim,camide namaz kılıyorum ama başörtüm hep kayıyor, hep yanlış yada eksik kılıyorum, önümde yaşlı amcalar da var, bir tanesi yere düşüyor,geri kalkıyor, bir de kör,karnında da elleri olan ve namaz kılan bir yaşlı var, acıyorum, üzülüyorum ona, gönlümden geçen duayı ediyorum, Allah'ım geldim diyorum, ama kabeyi görmedim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kabe, dünyadaki enerji akış alanlarının en önemlilerinden biridir. Adeta dünyanın şarj noktasıdır diyebilirim. Bu nedenle bu bölge ruhu temizler ve kötü enerjilerden arındırır. Dini anlamının dışında, bir ritüelden çok daha fazlası demektir. Bu rüya sizin ruhunuzdaki arınma ihtiyacını temsil ediyor. Bir türlü oraya gidememeniz ve namaz kılamamanız sorunlar nedeniyle ağırlaşan ruhunuzun habercisidir. Siz iyi birisiniz ama ağır enerjiler yüklenmişsiniz. Biraz kendinizi dinlemeniz ve kendinizi önemsemeniz lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA